Nie są Państwo w pełni zadowoleni z towaru i chcielibyście go zwrócić? Nie ma problemu. W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia mają Państwo możliwość odesłania towaru do nas, a my zwrócimy Państwu należność. Aby dokonać zwrotu towaru, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

1.

Można zwrócić towar, który został rozpakowany, ale nie był używany. Towar nie powinien wykazywać oznak zużycia, posiadać zarysowań lub innych wad powierzchniowych oraz musi być czysty. W przypadku telefonów komórkowych i tabletów należy przywrócić wszystko do ustawień fabrycznych. Jeśli towar nie jest w takim samym stanie, w jakim został otrzymany, wykazuje oznaki nieprawidłowego użytkowania lub brakuje mu części akcesoriów, zwrot zostanie zmniejszony, aby zrekompensować pierwotną wartość handlową towaru.

2.

Zwrot towaru może nastąpić tylko w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami i dokumentacją, które były dołączone do towaru. W przypadku uszkodzonego opakowania jesteśmy zobowiązani do zmniejszenia zwracanej kwoty.

3.

Prosimy o pobranie formularza Odstąpienia od umowy i jego wypełnienie. Wydrukowany formularz należy dołączyć do zwracanego towaru i wszystko starannie zapakować, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu.

4.

Towar należy wysłać na nasz adres Záběhlická 134/95, 106 00, Praga 10. Towar musi być wysłany bez przesyłek za pobraniem. Towar wysłany za pobraniem nie zostanie przyjęty.

5.

Pieniądze za towar wraz z przesyłką zostaną Państwu zwrócone w ciągu 14 dni w taki sam sposób, w jaki zostały otrzymane. Prosimy pamiętać, że w przypadku zwrotów nie zwracamy pieniędzy za przesyłkę.

Otrzymali Państwo inny towar?

Bardzo przepraszamy za wszelkie komplikacje. Krasnale magazynowe są czasem bardzo złośliwe i robią nam niemiłą przysługę. Prosimy nie rozpakowywać więcej towaru z oryginalnego opakowania i skontaktować się z naszą linią obsługi klienta, abyśmy mogli zorganizować natychmiastową naprawę.

Ikonky_web_Kreslicí plátno 1 kopie 4.png

+420 277 279 339

Higieniczne wyjątki od zwrotu towarów

Przykro nam, ale niektóre towary podlegają zwiększonym wymaganiom higienicznym. Z tego powodu po rozpakowaniu nie mogą być przyjęte do zwrotu nawet w ustawowym terminie 14 dni. Po rozpakowaniu oryginalnego opakowania takiego towaru, jest on automatycznie uznawany za używany.

Czego to dotyczy

Osobiste produkty do pielęgnacji skóry, golarki, depilatory, pistolety do masażu, szczoteczki do zębów, prysznice doustne, suszarki do włosów, lokówki, prostownice do włosów, słuchawki, produkty Smart Pet, pielęgnacja zwierząt domowych, pielęgnacja pazurów zwierząt.

close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
To zaloguj się Albo Zresetuj hasło