Servatech logo v1-01.png

Jakość, niezawodny serwis i technologia

Jesteśmy małą dynamiczną firmą założoną w lutym 2010 roku. Od ponad dekady specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży elektroniki użytkowej oraz zapewnianiu wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Naszą misją jest wyszukiwanie i oferowanie wysokiej jakości innowacyjnych produktów, które pomagają w codziennym życiu. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i w razie konieczności wymyślamy kompleksowe rozwiązania dla ich wymagań. Oprócz sprzedaży detalicznej zajmujemy się również sprzedażą hurtową i jesteśmy otwarci do współpracy. Potrafimy zapewnić kompleksową obsługę naszych partnerów i przygotować rozwiązania dostosowane do ich życzeń. Naszym celem jest satysfakcja i uśmiech po drugiej stronie. Staramy się zapewnić kompleksową obsługę towarzyszącą dla naszych produktów.

W naszej ofercie znajdują się towary jakościowych i renomowanych marek, ale także mniejszych innowatorów technologicznych, którzy dopiero próbują przebić się na rynku. Towary, które wprowadzamy na rynek, najpierw sami testujemy i sprawdzamy. Firmujemy własną markę SYMFONY, która obejmuje przede wszystkim inteligentnych i użytecznych pomocników, którzy uprzyjemnią Państwu dzień.

W 2020 roku, gdy fala pandemii wirusa Covid-19 ogarnęła nasz kraj, wzięliśmy aktywny udział w walce z chorobą. Dzięki naszemu wcześniejszemu doświadczeniu w imporcie i kontaktom biznesowym, szybko pracowaliśmy nad zapewnieniem wystarczającej ilości sprzętu ochronnego dla ludzi i osób zatrudnionych. Tym samym poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzęt ochronny i medyczny oraz testy diagnostyczne. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami państwowymi, a nasze testy spełniają wszystkie certyfikaty i warunki sprzedaży na rynku czeskim i zagranicznym.

Od 2022 roku rozszerzyliśmy również działalność na rynek słowacki i polski. Pod koniec tego roku do naszej oferty włączyliśmy również systemy fotowoltaiczne, starając się w ten sposób elastycznie reagować na ogólne nastroje na rynku.

Naszą firmę tworzy mały zespół wspaniałych ludzi, którzy rozumieją swoją pracę i potrafią śmiać się od serca. Przyjacielskie żarty są u nas na porządku dziennym. Mamy biuro przyjazne psom, gdzie towarzyszy nam uparta shiba-inu. Bylibyśmy też przyjaźni kotom, ale pupil naszej współpracownicy nie chce dać się przyprowadzić.

*Wszystkie nasze towary posiadają oznaczenie CE, pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucyjnej i są przeznaczone do sprzedaży na terenie UE. Naszymi partnerami są oficjalni dystrybutorzy marek Doogee, Ulefone, Umidigi, Xiaomi, 70Mai, Samsung, Huawei, Honor, Garmin, Baofeng, Logitech, Haylou, Sony, Oukitel i innych.

close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
To zaloguj się Albo Zresetuj hasło