SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW

Elektryczne szczoteczki soniczne do czyszczenia zębów wykorzystują wibracje o wysokiej częstotliwości. Włosie szczoteczki porusza się dzięki temu bardzo szybko, co pomaga lepiej usuwać płytkę nazębną, rozluźniać kamień nazębny i delikatnie masować dziąsła. W porównaniu do szczoteczek manualnych są bardziej efektywne – szybkie ruchy wibracyjne usuwają znacznie więcej płytki nazębnej niż ruchy okrężne czyszczenia ręcznego. Skutecznie zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego, który może prowadzić do zapalenia dziąseł.

Delikatne masowanie dziąseł pomaga zwiększyć przepływ krwi do dziąseł i poprawić zaopatrzenie w składniki odżywcze, co może pomóc w zapobieganiu zapaleniu dziąseł. Niektóre szczoteczki posiadają specjalne funkcje masażu, w których częstotliwość wibracji jest regulowana w celu przyjemniejszej i skuteczniejszej terapii.

Nawet dzisiejsze szczoteczki do zębów wyposażone są w wiele ciekawych funkcji. Wśród podstawowych jest wybór intensywności czyszczenia, wśród bardziej zaawansowanych jest wybór idealnego trybu wibracji. Czujnik nacisku ostrzega o zbyt dużym nacisku na szczoteczkę. Niektóre pędzle ostrzegają nawet, kiedy należy zmienić główkę. Ostatecznym celem są pędzle, które można połączyć z aplikacją na telefonie komórkowym. Możesz w nim sprawdzić np. długość czyszczenia poszczególnych obszarów jamy ustnej, ustawić swój harmonogram czyszczenia, wyświetlić martwe punkty, których unikasz podczas czyszczenia i wiele więcej.

SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW

Do dyspozycji %produkt_count% produktów.

Zobrazení 1-30 z 36 položek

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
To zaloguj się Albo Zresetuj hasło