SYMFONY, inteligentne gniazdo Wi-Fi z pomiarem mocy, 16A

58,96 zł

47,93 zł (z VAT)

S DPH
WIFISYMSOCKET

Gniazdko Wi-Fi Profesor – zdalne sterowanie za pomocą telefonu; online informacje o statusie w aplikacji; data, godzina i powtórzenie włączenia i wyłączenia do ustawienia za pomocą aplikacji mobilnej; aplikacja w języku polskim; obsługa asystentów głosowych; funkcja timera; możliwość współdzielenia dostępu dla wielu użytkowników; nadaje się do urządzeń o wysokim zużyciu; maksymalne obciążenie 3680 W; maksymalny prąd 16 A.

visa

Sterowanie z dowolnego miejsca na świecie

Wyszłedłeś z domu i nie jesteś pewien czy wyłączyłeś czajnik? Aplikacja mobilna Smart Life pozwala włączyć lub wyłączyć podłączone urządzenia w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, bezpieczna i można nią sterować za pomocą telefonu przez WiFi lub asystentów głosowych (Google Assistant, Amazon Alexa i IFTTT).

Doskonała organizacja

Zaplanuj gniazda lub ustaw automatyczne wyłączanie, aby działały automatycznie w zależności od potrzeb, oszczędzając energię i pieniądze

Kompaktowe rozmiary

Zaletą gniazda Control Smart Life jest jego wielkość. Zostało zaprojektowany tak, aby nie przeszkadzało otaczającym go gniazdkom.

Przyjazny dla użytkownika w obsłudze i ustawieniu

Wystarczy podłączyć mini gniazdko do gniazdka elektrycznego, podłączyć urządzenie do inteligentnej wtyczki i bezprzewodowo sterować urządzeniem za pomocą tabletu lub telefonu. Wymagana jest bezpieczna sieć WiFi 2,4GHz.

WIFISYMSOCKET

Arkusz danych

Kolor
Biały
Funkcje
Hlasový asistent
Sterowanie
přes telefon
Mobilní aplikace
Ano
--------Bez názvu--------
Ano
Ne
close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
To zaloguj się Albo Zresetuj hasło