XIAOMI MI Smart Doorbell 3, wideodomofon, czarny

406,61 zł

330,58 zł (z VAT)

S DPH
DOORBELLXI3

Inteligentny dzwonek do drzwi Xiaomi Smart Doorbell 3 z kamerą i połączeniem Wi-FI.

visa

Inteligentny dzwonek do drzwi z rejestracją ruchu i zdalną komunikacją

Inteligentny dzwonek Doorbell 3 firmy Xiaomi powiadamia o gościach nie tylko dzwonkiem, ale także wysyłając alert na telefon komórkowy. Dzwonek do drzwi posiada zintegrowaną kamerę ze sztuczną inteligencją do rozpoznawania postaci ludzkiej. Kiedy więc ktoś zbliża się do Twoich drzwi, czujnik wykrywa go i wysyła powiadomienie na Twój telefon, nawet jeśli nie dzwonią. Dzwonek do drzwi służy również jako zabezpieczenie przed złodziejami.

Dzwonek zasilany jest baterią o pojemności 5200 mAh. Dzięki niskiemu zużyciu energii wytrzymuje do 4,8 miesiąca. Dzwonek wymaga ładowanie poprzez kabel USB-C tylko 3 razy w roku. Dzwonek do drzwi automatycznie usypia się w trybie czuwania i budzi się dopiero po wykryciu ruchu. Ale możesz go też obudzić zdalnie ze swojego smartfona, gdy chcesz sprawdzić, co się dzieje za drzwiami.

Za pośrednictwem Wi-Fi połączysz dzwonek do drzwi z telefonem komórkowym i pobierzesz aplikację Xiaomi's Mi Home. Gdy tylko ktoś zadzwoni, Twój telefon powiadomi Cię o gościu, a Ty będziesz mógł się z nim zdalnie komunikować za pośrednictwem aplikacji, nawet gdy nie będzie Cię przy drzwiach. Jeśli więc listonosz przyjdzie z paczką, a Ty właśnie wybiegłeś na zakupy, możesz powiedzieć mu, żeby zostawił paczkę pod Twoimi drzwiami.

Twoja prywatność jest najważniejsza, dlatego dzwonek do drzwi oferuje funkcję zmiany głosu. Możesz wybrać głos klauna lub głos starca. Dzięki kamerze i obrazowi przesyłanemu do telefonu możesz zobaczyć, kto dzwoni, zanim otworzysz drzwi. Dzięki temu nie trzeba w ogóle otwierać drzwi, gdy pojawi się niechciany gość.

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-01.png

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-02.png

Screenshot 2022-11-17 at 16-48-26 Mi Home - Xiaomi Smart Home.png

2222.jpg

Nagraj własną wiadomość powitalną, która będzie odtwarzana po naciśnięciu dzwonka do drzwi. Nie szkodzi, jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy. Dzwonek ma predefiniowane i automatyczne reakcje, które możesz ustawić.

W porównaniu z poprzednią wersją Doorbell 2, Doorbell 3 ma szerszy kąt widzenia. Kamera skanuje teraz przed sobą obszar pod kątem 180° w poziomie i 107° w pionie. Rozdzielczość 2K obiecuje lepszą jakość nagrywania i przesyłanego obrazu. 4 zintegrowane lampy podczerwieni przekazują obraz nawet w ciemności.

b8dafd1190591e0d3103698f47ff831f.jpg

Wraz z dzwonkiem do drzwi otrzymujesz darmową pamięć masową w chmurze, gdzie Twoje wideo wyzwalane detekcją ruchu są przechowywane przez 72 godziny. Możesz więc oglądać swoje wideo nawet do 3 dni wstecz. Po tym czasie wideo zostaną usunięte i nadpisane przez nowsze nagrania.

Dźwięk dzwonku zapewnia bezprzewodowo sparowany głośnik. Dzwoni nawet wtedy, gdy nie ma połączenia z Wi-Fi. Do wyboru są 4 poziomy głośności z trybem Do Not Disturb, który wycisza wszystkie sygnały, aby nie przeszkadzać.

Nie musisz się obawiać, że ktoś inteligentnego dzwonka Cię pozbawi. Dzwonek mocuje się do ściany za pomocą śrub i kleju. Jest wyposażony w alarm zapobiegający przymusowemu usunięciu i może być sparowany dożywotnio tylko z jednym kontem. Jeśli ktoś będzie próbował dokonać kradzieży, dzwonek do drzwi wyda dźwięk, wyśle alert do Twojej aplikacji i rozpocznie nagrywanie wideo złodzieja.

 

DOORBELLXI3

Arkusz danych

Kolor
Czarny
close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
To zaloguj się Albo Zresetuj hasło